Blog

Pieczęć promocyjna TCC Elite wzmocni wizerunek Twojej firmy!

26 lipca 2019

 

Po “Białej Liście Transportu 2019”, która spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem społeczności transportowej, udostępniliśmy naszym klientom kolejne narzędzie, które pomoże w budowanie przewagi konkurencyjnej na rynku. Mowa o pieczęci promocyjnej TCC Elite, czyli specjalnym stemplu, którym przewoźnicy mogą opatrzyć dokumenty firmowe zyskując w ten sposób atencję swoich klientów. 

Stempel TCC Elite otrzymają wszystkie firmy transportowe, które zdecydują się przejść TransAudit  – czyli specjalistyczny audyt dla przewoźników prowadzony przez niezależnych audytorów  w terminie do 30 sierpnia br. Aby otrzymać pieczęć, audyt musi zostać zakończony certyfikacją, czyli nadaniem firmie wyróżnienia TCC Elite lub TCE Elite.  

KLIKNIJ I ZDOBĄDŹ PIECZĘĆ PROMOCYJNĄ GRATIS >>

Regularna cena pieczęci w 2 wersjach (elektronicznej i analogowej) to 99 PLN netto.

Pieczęć promocyjna TCC Elite: 

  • służy do stemplowania faktur oraz innych dokumentów firmy, 
  • pomaga wyróżnić się na tle konkurencji,
  • wzmacnia wizerunek firmy.

Jak istotne jest wyróżnienie się na tle innych przewoźników, zauważa Krzysztof Szylar z firmy przewozowej TB Logistics. 

Przekonanie klientów przy tak dużej konkurencji jest bardzo trudne. TCE ELITE pomaga nam w tym że nasi partnerzy biznesowi wiedzą że mają do czynienia z rzetelnym oraz sprawdzonym przewoźnikiem, dlatego zdecydowaliśmy się na kontynuację certyfikatu. – wyjaśnia Krzysztof Szylar i i dodaje: Przedsiębiorstwo które funkcjonuje na konkurencyjnym rynku, bez wyraźnej idei ma małe szanse na funkcjonowanie w długim okresie. Certyfikacja między innymi decyduje o tym, że klient wybiera ofertę firmy spośród wielu innych.

Wszyscy przewoźnicy, którzy przechodzą audyt otrzymają także specjalny raport poaudytowy, w którym znajdują się informacje m.in. na temat zakresu ochrony ubezpieczeniowej firmy, floty przewoźnika, jego reputacji na rynku czy stanu prawnego przedsiębiorstwa.  

Bezpłatną pieczęć TCC Elite można zamówić pod linkiem: ZAMÓW PIECZĘĆ >>

Autor:

Zapytaj o ofertę